Teknik Servisimiz bundan yıllar önce 1 Haziran 2004′ te İstanbul Mecidiyeköy’de Tekno Sistem  adında kuruldu.Yıllar içerisinde tüm dünyada değişen ve gelişen teknik servis sektör’ü son yıllarda özellikle mobil sistemlerin kullanıma daha çok girmesi ile ülkemizde de büyük bir değişim ve gelişim yaşamıştır. Biz Tekno Sistem Bilgisayar Tamir Servisi olarak sektörde daima öncü ve yenilikçi olmayı sürdürmüş müşteri memnuniyetini her zaman hizmet anlayışımızın önünde tutmayı başarmışızdır.

Tekno Sistem olarak bize gelen tüm elektronik cihazları sorunsuz bir şekilde çalışana kadar uğraşırız bu ayrıntı bizi rakiplerimizdan ayıran en önemli noktadır. (sonuçta bu bizim işimiz). Klasik eski bir bilgisayardan son teknoloji bir cihaza kadar. Yaptığımız işi seviyoruz çünkü insanları ve teknolojilerini önemsiyoruz.

 

Bu yüzden Tekno Sistem olarak müşterilerimizi her şeyin üstünde tutarız. Kırılmış bozulmuş elektronik cihazlarınızı tamir etmeyi ve  düzeltmeyi seviyoruz.Böyle bir durumda bize gelen yardımcı olmamızı isteyen müşterilerimize destek olmaktan memnuniyet duyarız.

Herkes işini sevdiğini söyleyebilir, ancak bunu ispatlayacak durumları var mı? Biz yıllardır müşterilerimizden aldığımız destek’le hizmet vermeye aynı yerimizde devam ediyoruz.Her yaptığımız tamir ve onarımda gösterdiğimiz özeni, temizliği, tutkuyu hissedebilirsiz.